
Анвилді кескіш, 200 мм, екі бөліктен тұратын тұтқалар, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 200 мм, екі компонентті тұтқалары бар Palisad 60551 анвилді кескіш — қалыңдығы 15 мм-ге дейін құрғақ және қураған бұтақтарды кесуге арналған құрал. Тефлон жабынының арқасында пышақ бұтақты оңай және таза түрде кесіп тастайды, ал кесу өсімдік үшін мүмкіндігінше жұмсақ болады. Тірек анвил бұтақты бекітуге көмектеседі, кесуді жеңілдетеді. Пышақ пен анвилдің жабылу тығыздығын бұранданың көмегімен реттеуге болады. Құрал елдегі және бақшадағы өсімдіктерді күту үшін пайдалы болады.АртықшылықтаРыжұмыс бөлшектері орташа көміртекті болаттан жасалған, сондықтан құрал ұзақ мерзімді пайдалануға арналған.Индукциялық шыңдалған және дәлме-дәл қайралған қалақ жоғары өнімділік ресурсына ие.Тефлон жабыны бау-бақша кескіштерінің жүзін коррозиядан қорғайды.Қауіпсіз бекіткіш пышақтарды жабық күйде ұстайды, бұл сақтау және тасымалдау кезінде қауіпсіздікті қамтамасыз етеді.Тұтқалардың материалы ультракүлгін сәулелердің әсеріне төзімді полипропилен болып табылады, бұл кескіштердің қызмет ету мерзімін ұзартады.Термопластикалық резеңкеден жасалған кірістірулер тұтқалардың алақаннан сырғып кетуіне жол бермейді, бұл құралды пайдалану ыңғайлылығын арттырады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 0.18 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 245 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 145 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Кесетін бау-бақша құралдары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 605-Секаторлар |
| Ұзындығы | 200 мм |
| Тармақтың максималды диаметрі | 15 мм |
| Кесетін жүздің материалы | жоғары көміртекті болат |
| Тұтқалардың материалы | полипропилен |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Мақсаты | құрғақ және қураған бұтақтарды кесуге арналған |
| Кесетін жүздің жабыны | тефлон |
| Тұтқаны жабу | термопластрезина |
| Кесетін жүздің шынығу түрі | индукциялық |
| Кесу түрі | қатты жермен |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4044996013916 |
- Бағасы: 3 230 ₸

