
Тікелей кесілген кескіш, 200 мм, ысырма механизмі, металл резеңкеленген тұтқалар, Luxe, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad LUXE 60560 ұзындығы 200 мм түзу кескіш кескіш, ысырма механизмі және металл резеңкеленген тұтқалары бар, диаметрі 30 мм-ге дейінгі тірі, құрғақ және солған бұтақтарды кесу үшін қолданылады. Ратчет механизмі қадамдық кесуді қамтамасыз етеді, осылайша құралдың қалақтары бұтақты мыжып, өсімдікке ең аз зиян келтірмейді. Тірек жүзі кескіштерді пайдалану кезінде бұтақты мықтап ұстауға көмектеседі. Реттеу бұрандасы пышақтардың жабылу тығыздығын өзгертуге мүмкіндік береді. Құрал елдегі және бақшадағы өсімдіктерге күтім жасау үшін пайдалы болады.Артықшылықтарысынғыштық — кескіштердің жұмыс бөліктері жоғары көміртекті болаттан жасалған.Жоғары жұмыс ресурсы — кескіш қалақ индукциялық шынықтырудан өткен және дәлме-дәл қайралған.Коррозияға төзімділік — кескіш қалақшаға тефлон жабыны, ал тірек қалақшаға ұнтақ эмаль жағылады.Кесудің қарапайымдылығы — тефлон жабыны кесу бетінің ағашқа үйкелісін азайтады.Жоғары қуат — ратчет механизмі қысу күшін 20%-ға арттырады.Сақтау және тасымалдау кезіндегі қауіпсіздік — пышақтар жұмыс істемейтін күйде мықтап бекітіледі.Сенімділік — тұтқалар берік алюминий қорытпасынан жасалған.Жұмыс кезіндегі жайлылық — термопластикалық резеңкеден жасалған кірістірудің арқасында үстіңгі тұтқа қолыңызда сырғып кетпейді.Қарапайым күтім — төменгі тұтқада кескіш пышақтарды майлауға ыңғайлы киізден жасалған төсем бар.Саусақтарды қорғау — төменгі тұтқада қолдың жарақаттануын болдырмайтын қорғаныс бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 0.248 кг |
| Жағдайы | Қ/Б |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 232 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 102 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Кесетін бау-бақша құралдары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 605-Секаторлар |
| Ұзындығы | 200 мм |
| Тармақтың максималды диаметрі | 30 мм |
| Кесетін жүздің материалы | жоғары көміртекті болат |
| Тұтқалардың материалы | алюминий қорытпасы |
| Кесуді күшейту механизмі | ысырмалы |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Мақсаты | тірі бұтақтарды кесуге арналған |
| Ерекшеліктері | құйылған корпус |
| Кесетін жүздің жабыны | тефлон |
| Тұтқаны жабу | термопластрезина |
| Кесетін жүздің шынығу түрі | индукциялық |
| Кесу түрі | тікелей рез |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4044996013947 |
- Бағасы: 3 292 ₸

