
Анвилді кескіш, 210 мм, тісті доңғалақ жетегі, екі бөліктен тұратын тұтқалар, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 210 мм Palisad 60531 анвилді кескіш, тісті доңғалақ жетегі және екі компонентті тұтқалары бар, қалыңдығы 20 мм-ге дейін құрғақ және қураған бұтақтарды жұмсақ кесуге қызмет етеді. Ол қысу күшін 15%-ға арттыратын беріліс жетегінің арқасында бұл тапсырманы сәтті орындауда. Тефлон жабыны пышақтың үйкелісін азайтып, кесуді жеңілдетеді. Реттеу бұрандасы пышақтардың жабылу тығыздығын басқаруға мүмкіндік береді. Құрал жазғы коттеджде пайдалы болады.Артықшылықтарыжоғары көміртекті болаттан жасалған пышақтардың беріктігі жоғары, сондықтан құрал белсенді пайдалануға төтеп бере алады.Кескіш қалақ индукциялық сөндіруден өтті, ал оның жұмыс жиегі дәлме-дәл қайралған, сондықтан ол ұзақ уақыт бойы өткір болып қалады.Кесу бетінде тефлон жабыны бар, ал тірек жүзі мырышталған, бұл өсімдік кескіштерін коррозиядан қорғауды қамтамасыз етеді.Анвилдің бұтақты мықтап ұстауын қамтамасыз ететін ойық жұмыс беті бар.Пышақтар жұмыс істемейтін күйде мықтап бекітіледі, сондықтан кескіштерді сақтау және тасымалдау қауіпсіз.Екі компонентті тұтқалар ультракүлгін сәулелердің әсеріне төзімді, бұл құралдың қызмет ету мерзімін ұзартады.Термопластикалық резеңкеден жасалған кірістірулердің арқасында тұтқалар алақаннан сырғып кетпейді, сондықтан кескіштерді пайдалану ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 0.24 кг |
| Жағдайы | Қ/Б |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 250 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 145 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Кесетін бау-бақша құралдары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 605-Секаторлар |
| Ұзындығы | 210 мм |
| Тармақтың максималды диаметрі | 20 мм |
| Кесетін жүздің материалы | жоғары көміртекті болат |
| Тұтқалардың материалы | полипропилен |
| Кесуді күшейту механизмі | шестеренный привод |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Мақсаты | құрғақ және қураған бұтақтарды кесуге арналған |
| Ерекшеліктері | тісті жетек |
| Кесетін жүздің жабыны | тефлон |
| Тұтқаны жабу | термопластрезина |
| Кесетін жүздің шынығу түрі | индукциялық |
| Кесу түрі | қатты жермен |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4044996098500 |
- Бағасы: 3 353 ₸

