
Секреторлар, 215 мм, Luxe резеңкеленген айналмалы тұтқасы, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тірі бұтақтарға, өркендерге және гүл сабақтарына арналған. Пышақтардың параллель жазықтықта қозғалуына байланысты тегіс және тегіс кесу. Қисық кескіш қалақтар қайшы қалақтары сияқты бір-біріне жалғанады. Үйкеліс күшінің төмендеуі нәтижесінде қажетті кесу күшінің төмендеуі. Өсімдіктердің зақымдануын барынша азайтатын жұмсақ кесу режимі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 245 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 110 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 330 кг |
| Топ | Кесетін бау-бақша құралдары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 605-Секаторлар |
| Ұзындығы | 215 мм |
| Тармақтың максималды диаметрі | 20 мм |
| Кесетін жүздің материалы | жапондық болат SK5 |
| Тұтқалардың материалы | тұтас құйылған, алюминий қорытпасы |
| Кесуді күшейту механизмі | рычажный |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Мақсаты | тірі бұтақтарды кесуге арналған |
| Кесетін жүздің жабыны | тефлон |
| Тұтқаны жабу | ПВХ |
| Кесетін жүздің шынығу түрі | индукциялық |
| Кесу түрі | тікелей рез |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4044996098531 |
- Бағасы: 4 328 ₸

