
Тікелей кескіш кескіш, 220 мм, тісті, пластикалық тұтқалар, Горизонт, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 220 мм, пластмасса тұтқалары бар Sibrtech Horizon 60543 тісті түзу кескіш кескіш — диаметрі 12 мм-ге дейінгі тірі бұтақтарды кесуге арналған құрал. Пышақтар параллель жазықтықта орналасқан, бұл өсімдікке ең аз зиян келтіре отырып, таза және біркелкі кесуге мүмкіндік береді. Пышақтардың жанасу тығыздығын бұранда арқылы реттеуге болады. Құрал жазғы коттеджде пайдалы болады.Артықшылықтарыжапырақтар орташа көміртекті болаттан жасалған, сондықтан кескіштер белсенді пайдалануға төтеп бере алады.Жұмыс беттеріне тот басудан қорғайтын тотыққан жабын жағылады.Кесетін қалақ термиялық өңдеуден өткен және тозуға төзімді.Тірек жүзінің тісті беті тегіс бұтақтарды кесуді жеңілдетеді.Бекіткіш кронштейн тұтқаларды тегіс күйде ұстайды, осылайша бақша кескіштері сақтау және тасымалдау кезінде қауіпсіз болады.Пластикалық тұтқалар ультракүлгін сәулелердің әсеріне төзімді, сондықтан құрал ұзақ уақыт қызмет етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 0.205 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 240 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Кесетін бау-бақша құралдары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 605-Секаторлар |
| Ұзындығы | 220 мм |
| Тармақтың максималды диаметрі | 12 мм |
| Кесетін жүздің материалы | среднеуглеродистая сталь |
| Тұтқалардың материалы | полипропилен |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Мақсаты | тірі бұтақтарды кесуге арналған |
| Ерекшеліктері | тісті |
| Кесетін жүздің жабыны | тотықтыру |
| Тұтқаны жабу | термоэластопласт |
| Кесетін жүздің шынығу түрі | термиялық |
| Кесу түрі | тікелей рез |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4606800033604 |
- Бағасы: 1 715 ₸

