
Тікелей кескіш кескіш, 220 мм, пластикалық тұтқалар, Горизонт, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 220 мм, пластик тұтқалары бар Sibrtech Horizon 60539 түзу кескіш кескіш жазғы коттедждегі өсімдіктерге күтім жасауды жеңілдетеді. Ол қалыңдығы 12 мм-ге дейін тірі бұтақтар мен сабақтарды кесу үшін қолданылады. Параллель жазықтықта орналасқан жүздер өсімдікке келтірілген зиянды барынша азайта отырып, ұқыпты, тегіс кесінді жасайды. Реттеу бұрандасы пышақтардың жанасу тығыздығын басқаруға мүмкіндік береді.АртықшылықтаРыжұмыс бөлшектері орташа көміртекті болаттан жасалған, бұл олардың тозуға төзімділігін қамтамасыз етеді.Кесетін қалақ термиялық өңдеуден өтті, бұл оның тозуға төзімділігін береді.Пышақтардың бетіне тотыққан жабын жағылады, бұл оларды коррозиядан қорғайды.Тұтқалар ультракүлгін сәулелердің әсеріне төзімді полипропиленнен жасалған, бұл бақша кескіштерінің қызмет ету мерзімін ұзартады.Бекіту кронштейні тұтқаларды жабық күйде ұстайды, сондықтан құралды сақтау және тасымалдау қауіпсіз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 0.2 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 240 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Кесетін бау-бақша құралдары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 605-Секаторлар |
| Ұзындығы | 220 мм |
| Тармақтың максималды диаметрі | 12 мм |
| Кесетін жүздің материалы | среднеуглеродистая сталь |
| Тұтқалардың материалы | полипропилен |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Мақсаты | тірі бұтақтарды кесуге арналған |
| Кесетін жүздің жабыны | тотықтыру |
| Тұтқаны жабу | термоэластопласт |
| Кесетін жүздің шынығу түрі | термиялық |
| Кесу түрі | тікелей рез |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4606800033598 |
- Бағасы: 1 638 ₸

