
Анвилді кескіш, 525 мм, қос тұтқалы механизм, нейлон тұтқалары, Luxe, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 525 мм Palisad LUXE 60587 қос иінтіректі, нейлон тұтқалары бар анвилді кескіш қалыңдығы 35 мм-ге дейін қураған және қураған бұтақтарды кесуге мүмкіндік береді және бау-бақша жұмыстары үшін қолданылады. Тұтқалар екі қолмен қысылады, ал қос тұтқалы механизм қысу қуатын 20%-ға арттырады. Құрал елде пайдалы болады.Артықшылықтарытежегіш қалақ жапондық SK-5 аспаптық болаттан жасалған және индукциялық сөндіруден өткен, бұл оның жоғары беріктігі мен беріктігін қамтамасыз етеді.Жұмыс жиегі дәлме-дәл қайралған, сондықтан кескіштің ресурсы жоғары.Хромдалған тірек анвил коррозияның дамуына төзімді.Тефлон жабыны кескіш жүзді коррозиядан қорғайды, сонымен қатар оның ағашқа үйкеліс күшін азайтады, бұл кесуді жеңілдетеді.Анвилдің қырлы беті бар, бұл құралдың бұтақты мықтап ұстауын және ұстауын қамтамасыз етеді.Реттеу бұрандасы пышақтардың жабылу тығыздығын басқаруға мүмкіндік береді, бұл кесу сапасының нашарлауына жол бермейді.Тұтқалар нейлоннан жасалған, сондықтан олар температураның шектен шығуына, ультракүлгін сәулелерге және ылғалға төзімді, сонымен қатар жоғары жүктемелерге төтеп бере алады.Резеңкеленген кірістірулері бар екі бөліктен тұратын төсемдердің арқасында кескіштің тұтқалары қолыңыздан сырғып кетпейді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 0.784 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 545 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 187 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Кесетін бау-бақша құралдары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 6051-Қайшылар |
| Ұзындығы | 525 мм |
| Тармақтың максималды диаметрі | 35 мм |
| Кесетін жүздің материалы | жапондық жоғары көміртекті болат |
| Тұтқалардың материалы | нейлон, шыны талшық |
| Тұтқа орнындағы тұтқалардың материалы | нейлон, шыны талшық |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Мақсаты | құрғақ және қураған бұтақтарға арналған |
| Кесетін жүздің жабыны | тефлон |
| Кесетін жүздің шынығу түрі | индукциялық |
| Кесу түрі | қатты жермен |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4044996102917 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

