
Анвилді кескіш, 710 мм, қос тұтқалы механизм, екі бөліктен тұратын тұтқалар, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 710 мм Palisad 60520 анвилді кескіш, екі тұтқалы механизмі және екі компонентті тұтқалары бар, диаметрі 30 мм—ге дейін кептірілген және қураған бұтақтарды кесуге арналған екі қолды құрал. Қос тұтқалы механизм қолданылатын күшті 20%-ға арттырады, бұл жұмысты жеңілдетеді. Лоппер жазғы коттеджде пайдалы болады.Артықшылықтары Болат қалақ индукциялық сөндіруден өтті, бұл оның тозуға төзімділігін арттырады.Пышақтың коррозияның пайда болуына жол бермейтін және ағашқа үйкелісті азайтатын тефлон жабыны бар.Жұмыс жиегін дәлме-дәл қайрау құралдың жоғары қызмет ету мерзімін қамтамасыз етеді.Болат анвилдің коррозияға қарсы май жабыны және тұтқаларға жағылған ұнтақ эмаль құралды тоттан қорғайды.Анвилдің ойық беті бар, бұл кескіш кесу кезінде бұтақты мықтап ұстайды.Реттеу бұрандасы пышақтардың жабылу тығыздығын басқаруға мүмкіндік береді.Тұтқалар болат профильді құбырдан жасалған және айтарлықтай жүктемелерге төтеп бере алады.Тұтқалардағы екі компонентті резеңкеленген төсемдер ыңғайлы ұстауды қамтамасыз етеді және жұмыс ыңғайлылығын арттырады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 1.289 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 735 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 340 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Кесетін бау-бақша құралдары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 6051-Қайшылар |
| Ұзындығы | 710 мм |
| Тармақтың максималды диаметрі | 30 мм |
| Кесетін жүздің материалы | среднеуглеродистая сталь |
| Тұтқалардың материалы | среднеуглеродистая сталь |
| Тұтқа орнындағы тұтқалардың материалы | полипропилен, термопластрезина |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Мақсаты | құрғақ және қураған бұтақтарға арналған |
| Кесетін жүздің жабыны | тефлон |
| Кесетін жүздің шынығу түрі | индукциялық |
| Кесу түрі | қатты жермен |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4044996102948 |
- Бағасы: 6 526 ₸

