
Тікелей кескіш, 530 мм, қос тұтқалы механизм, нейлон тұтқалары, Люкс, Палисад
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad LUXE 60586 ұзындығы 530 мм, қос иінтіректі механизмі және нейлон тұтқалары бар түзу кескіш қалыңдығы 35 мм-ге дейінгі тірі бұтақтарды қашықтықтан кесуге арналған. Ұзын тұтқалары бар кескіш екі қолмен жұмыс істеуге ыңғайлы. Қос тұтқалы механизмнің арқасында қолданылатын күш 20%-ға артады. Кесудің жеңілдігіне кескіш қалақшаның тефлон жабыны арқасында қол жеткізіледі.Артықшылықтарытежегіш пышақ жоғары беріктігімен және тозуға төзімділігімен ерекшеленеді, өйткені ол жоғары сапалы жапондық СК-5 болаттан жасалған және индукциялық сөндіруден өткен.Жұмыс жиегі дәл қайрау арқылы өткірлігін ұзақ уақыт сақтайды.Пышақтар коррозиядан қорғалған, себебі кескіш қалақшаға тефлон жабыны жағылған, ал тірек қалақшасы хромдалған.Құрал қалақтарының жабылу тығыздығын реттеу бұрандасы арқылы өзгертуге болады.Тұтқалар жүктемелерге және жауын-шашын әсеріне төзімді, ультракүлгін сәулелердің әсерінен бұзылмайды, өйткені олар полиамидтен жасалған.Лопперді қолыңызда ұстауға ыңғайлы, себебі. тұтқаларда екі компонентті резеңкеленген төсемдер бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 0.832 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 550 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 200 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Кесетін бау-бақша құралдары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 6051-Қайшылар |
| Ұзындығы | 530 мм |
| Тармақтың максималды диаметрі | 35 мм |
| Кесетін жүздің материалы | жапондық жоғары көміртекті болат |
| Тұтқалардың материалы | нейлон, шыны талшық |
| Тұтқа орнындағы тұтқалардың материалы | нейлон, шыны талшық |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Мақсаты | тірі тармақтар үшін |
| Кесетін жүздің жабыны | тефлон |
| Кесетін жүздің шынығу түрі | индукциялық |
| Кесу түрі | тікелей рез |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4044996102962 |
- Бағасы: 4 158 ₸

