
Арасы бар штангалы сушкез, тік тілікті, 25 мм пластикалық тулейка, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Палисад 60581 арасы бар штангалы кескіш, тік кесілген, диаметрі 25 мм пластик тұтқасы бар, қалыңдығы 20 мм-ге дейін тірі бұтақтарды кесуге қабілетті. Бұл тапсырманы орындау пышақтың тефлон жабынын жеңілдетеді, бұл ағашқа үйкелісті азайтады. Диаметрі 60 мм-ге дейінгі қалың бұтақтарды құралдың конструкциясында қарастырылған арамен кесуге болады. Биік тәждердегі бұтақтарды кесу үшін арамен кескіш штангаға немесе тұтқаға (бөлек сатып алынады) орнатылуы керек. Құрал қала сыртындағы учаскелердің иелеріне пайдалы болады.Артықшылықтары Болат жұмыс пышағы индукциялық сөндіруден өтті, сондықтан құрал тозуға төзімділігімен сипатталады.Кесу жиегі дәлме-дәл қайралған, бұл кескіштің жоғары қызмет ету мерзімін қамтамасыз етеді.Кесу пышағында тефлон жабыны бар, ал тірек пышағында ұнтақ эмаль бар, сондықтан кескіштің жұмыс бөлігі коррозияға төзімді.Ара серіппелі серіппелі болаттан жасалған, сондықтан жоғары жүктеме кезінде деформацияға төзімді.Ара тістері бір-бірінен алшақ және үшбұрышты қайралған, бұл пышақтың ағашқа жабысып қалуын болдырмайды және кесуді жеңілдетеді.Тулейка пластиктен жасалған және ультракүлгін сәулелердің әсерінен бұзылмайды, бұл құралдың беріктігін қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 0.8 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 450 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 215 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Кесетін бау-бақша құралдары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 6051-Қайшылар |
| Ұзындығы | 580 мм |
| Тармақтың максималды диаметрі | 20 мм |
| Кесетін жүздің материалы | жоғары көміртекті болат |
| Тұтқа орнындағы тұтқалардың материалы | полипропилен |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Мақсаты | сучкорез - для живых веток, пила - для сухих и увядших веток |
| Кесетін жүздің жабыны | тефлон |
| Кесетін жүздің шынығу түрі | индукциялық |
| Кесу түрі | прямой рез, пила |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Штрих-код | 4044996063423 |
- Бағасы: 5 779 ₸

