
Тікелей кескіш, 640 мм, ағаш тұтқалар, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 640 мм, ағаш тұтқалары бар Palisad 605665 түзу кескіш — қала маңындағы аумақта жұмыс істеуге арналған құрал. Ұзын тұтқалармен жабдықталған, диаметрі 30 мм-ге дейінгі тірі бұтақтарды сәтті жеңе алады. Лоппер бақша мен көкөніс бақшасына күтім жасауды жеңілдетеді және елде пайдалы болады.Артықшылықтары Өткір кескіш қалақ орташа көміртекті болаттан жасалған, бұл оның беріктігі мен беріктігін қамтамасыз етеді.Пышақ индукциялық шынықтырудан өтті және ұзақ уақыт жұмыс қасиеттерін сақтайды.Жұмыс беттерінде коррозияның пайда болуына жол бермейтін тотыққан жабын бар.Арнайы бұранда оңтайлы кесу сапасына қол жеткізу үшін пышақтардың жабылу тығыздығын реттеуге мүмкіндік береді.Тұтқалар денсаулық пен қоршаған орта үшін қауіпсіз қатты ағаштан жасалған.Ағаш лакталған тұтқалар қолдарыңызда ыңғайлы орналасады, бұл кескіштің ыңғайлылығын арттырады.Тұтқаларда сынуға төзімділігін арттыратын болат төсемдер бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 0.78 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 640 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 175 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Кесетін бау-бақша құралдары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 6051-Қайшылар |
| Ұзындығы | 640 мм |
| Тармақтың максималды диаметрі | 30 мм |
| Кесетін жүздің материалы | среднеуглеродистая сталь |
| Тұтқалардың материалы | қатты ағаш |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Мақсаты | тірі тармақтар үшін |
| Кесетін жүздің жабыны | тотықтыру |
| Кесетін жүздің шынығу түрі | индукциялық |
| Кесу түрі | тікелей рез |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4044996103068 |
- Бағасы: 4 831 ₸

