
Тікелей кескіш, 700 мм, екі бөліктен тұратын тұтқалар, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 700 мм, екі компонентті тұтқалары бар Palisad 60506 түзу кескіш — қалыңдығы 25 мм-ден аспайтын тірі бұтақтарды кесуге арналған құрал. Екі қолмен жұмыс істеу үшін пайдаланылады, биік өсетін, сондай-ақ өте қатты бұтақтарды кесуге ыңғайлы. Лоппер бақша мен көкөніс бақшасына күтім жасау үшін пайдалы болады.Артықшылықтары Болат кескіш қалақ индукциялық сөндіруден өтті, сондықтан оның тозуға төзімділігі жоғары.Ұнтақ эмаль жабыны тірек жүзі мен тұтқаларды тоттан қорғайды, бұл құралдың қызмет ету мерзімін ұзартады.Тефлонмен қапталған дәлме-дәл қайрау жүзі бұтақтарды оңай кеседі, сонымен қатар коррозияға төзімді.Пышақтардың жабылу тығыздығын реттеуге арналған бұранда кесу сапасын бақылауға мүмкіндік береді.Тұтқалар болат профильді құбырдан жасалған, бұл кескіштің сенімділігін арттырады.Термопластикалық резеңкеден жасалған кірістірулері бар екі компонентті төсемдер қолдарда сырғып кетпейді және ыңғайлы ұстауды қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 1.061 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 720 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 265 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Кесетін бау-бақша құралдары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 6051-Қайшылар |
| Ұзындығы | 700 мм |
| Тармақтың максималды диаметрі | 25 мм |
| Кесетін жүздің материалы | среднеуглеродистая сталь |
| Тұтқалардың материалы | среднеуглеродистая сталь |
| Тұтқа орнындағы тұтқалардың материалы | полипропилен, термопластрезина |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Мақсаты | тірі тармақтар үшін |
| Кесетін жүздің жабыны | тефлон |
| Кесетін жүздің шынығу түрі | индукциялық |
| Кесу түрі | тікелей рез |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4044996013855 |
- Бағасы: 5 197 ₸

