
Тікелей кескіш, 700 мм, резеңкеленген болат тұтқалар, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Болат резеңкеленген тұтқалары бар ұзындығы 700 мм Palisad 60521 түзу кескіш қалыңдығы 25 мм-ге дейін тірі бұтақтарды кесуге арналған. Ұзын тұтқалар айтарлықтай күш салуға мүмкіндік береді. Орташа көміртекті болаттан жасалған, дәлме-дәл қайралған шыңдалған кескіш қалақ кесуді жеңілдетеді және жұмыс қасиеттерін ұзақ уақыт сақтайды. Құрал бақша мен көкөніс бақшасына күтім жасауға арналған және саяжай иелеріне пайдалы болады.Артықшылықтарыбұрандалар ұнтақ эмальмен қапталған, бұл коррозиядан қорғауды қамтамасыз етеді және кескіштің қызмет ету мерзімін ұзартады.Кескіш қалақ тоттануға қарсы маймен қапталған, төменгі жағы коррозиядан қорғау үшін тотыққан.Конструкцияда кесу сапасын арттыру үшін пышақтардың жабылу тығыздығын реттеуге мүмкіндік беретін реттеу бұрандасы қарастырылған.Тұтқалар профильді болат құбырдан жасалған, сондықтан кескіш айтарлықтай жүктемелерге төтеп бере алады және ұзақ мерзімді пайдалануға арналған.Тұтқаларда жұмсақ резеңкеленген төсемдер бар, олар жұмыс кезінде жайлылықты арттырады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 0.741 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 705 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 250 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Кесетін бау-бақша құралдары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 6051-Қайшылар |
| Ұзындығы | 700 мм |
| Тармақтың максималды диаметрі | 25 мм |
| Кесетін жүздің материалы | среднеуглеродистая сталь |
| Тұтқалардың материалы | среднеуглеродистая сталь |
| Тұтқа орнындағы тұтқалардың материалы | ПВХ |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Мақсаты | тірі тармақтар үшін |
| Кесетін жүздің жабыны | тефлон |
| Кесетін жүздің шынығу түрі | индукциялық |
| Кесу түрі | тікелей рез |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4044996103105 |
- Бағасы: 4 677 ₸

