
Тікелей кескіш, 750 мм, қос иінтіректі механизм, екі компонентті тұтқалар, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 750 мм Palisad 60522 түзу кескіш, екі бөліктен тұратын тұтқалары бар, кесу күшін 20% арттыратын қос тұтқалы механизммен жабдықталған. Құрал қалыңдығы 35 мм-ден аспайтын тірі бұтақтарды кесу үшін қолданылады. Екі қолмен жұмыс істеуге арналған. Ұзын тұтқалары бар кескіш қатты және биік өсетін бұтақтарды сәтті өңдей алады. Жұмыс пышағы дәл қайрау және тефлон жабыны арқасында бұтақтарды оңай кеседі, бұл қосымша коррозиядан сенімді қорғанысты қамтамасыз етеді. Лоппер бақша мен көкөніс бақшасына күтім жасауды жеңілдетеді. Артықшылықтары Болат кескіш қалақ индукциялық сөндіруден өтті, сондықтан оның тозуға төзімділігі жоғары. Ұнтақ эмаль жабыны тірек жүзі мен тұтқаларды тоттан қорғайды, бұл құралдың қызмет ету мерзімін ұзартады. Пышақтардың жабылу тығыздығын реттеуге арналған бұранда кесу сапасын бақылауға мүмкіндік береді. Тұтқалар болат профильді құбырдан жасалған, бұл кескіштің сенімділігін арттырады. Термопластикалық резеңкеден жасалған кірістірулері бар екі компонентті төсемдер қолдарда сырғып кетпейді және ыңғайлы ұстауды қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 1.4 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 770 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 290 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Кесетін бау-бақша құралдары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 6051-Қайшылар |
| Ұзындығы | 750 мм |
| Тармақтың максималды диаметрі | 35 мм |
| Кесетін жүздің материалы | среднеуглеродистая сталь |
| Тұтқалардың материалы | среднеуглеродистая сталь |
| Тұтқа орнындағы тұтқалардың материалы | полипропилен, термопластрезина |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Мақсаты | тірі тармақтар үшін |
| Кесетін жүздің жабыны | тефлон |
| Кесетін жүздің шынығу түрі | индукциялық |
| Кесу түрі | тікелей рез |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4044996103129 |
- Бағасы: 6 599 ₸

