
Қылқаламды кескіш, 560 мм, толқынды қалақтар, екі бөліктен тұратын тұтқалар, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad 60836 қылқаламының ұзындығы 560 мм, толқынды жүздері және екі компонентті тұтқалары бар, қалыңдығы 10 мм-ге дейінгі жас өсінділерді жасартатын кесуге мүмкіндік береді. Оның көмегімен бағбандар бұталар мен қоршауларды қырқып, ұқыпты ұстай алады. Толқынды жүздері бар щетка кескіш бұтақтардың сырғып кетуіне жол бермейді, сондықтан тегіс қабығы бар қашуды кесуге жарамды. Артықшылықтары Пышақтардың беріктігі мен қаттылығына олар жасалған орташа көміртекті болат арқылы қол жеткізіледі. Шыңдалған және үшкірленген қалақтар ұзақ уақыт бойы өткірлігін жоғалтпайды, бұл тіпті қарқынды пайдалану кезінде де кесудің тиімділігін арттырады. Тефлон жабыны негізгі пышақта коррозияның пайда болуына жол бермейді және оңай кесуге кепілдік береді. Қылқаламды кескіштің тұтқаларында қатты қысу кезінде зақымдануды болдырмайтын қысу шектегіші бар. Резеңке төсемдері бар болат тұтқалар қолдарда сырғып кетпейді және иілу беріктігімен ерекшеленеді. Ұнтақ жабыны тұтқалардың коррозияға төзімділігін қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 560 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 230 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 920 кг |
| Топ | Кесетін бау-бақша құралдары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 608-Садовые ножницы |
| Кесетін бөліктің ұзындығы | 190 мм |
| Пышақтардың материалы | орташа көміртекті болат |
| Тұтқалардың материалы | сталь |
| Тұтқа орнындағы тұтқалардың материалы | резеңке, полипропилен |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Мақсаты | для молодых побегов диаметром до 10 мм |
| Аспаптың жалпы ұзындығы | 560 мм |
| Кесетін жүздің жабыны | тефлон |
| Кесетін жүздің шынығу түрі | индукциялық |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Штрих-код | 4044996014074 |
- Бағасы: 4 585 ₸

