
Қылқаламды кескіш, 520 мм, толқынды жүздер, ағаш тұтқалар, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad 608375 ұзындығы 520 мм, толқынды жүздері мен ағаш тұтқалары бар щетка кескіш диаметрі 10 мм-ге дейінгі жас бұтақтарды кесуді оңай жеңе алады. Бұл бұталар мен қоршауларды ұқыпты ұстауды қалайтын бағбандар үшін таптырмас көмекші болады. Қылқалам кескіш толқынды жүздермен жабдықталған, сондықтан ол тегіс қабығы бар бұтақтарды кесуге оңтайлы, өйткені олардың сырғып кетуіне жол бермейді. Артықшылықтары Пышақтар суық штамптау әдісімен орташа көміртекті болаттан жасалған, бұл олардың қаттылығы мен сенімділігіне кепілдік береді. Кесу жиектері жоғары жиілікті индукциялық токтармен сөндіріледі және зауытта қайралады, сондықтан олар ұзақ уақыт бойы жоғары өнімділік сипаттамаларын сақтайды. Коррозияға қарсы май жабынының арқасында пышақтар сынуға бейім емес және бұтақтарды кесуді оңай жеңе алады. Кірістірілген қысу шектегіші, егер пайдаланушы бұтақтарды кесуге көп күш жұмсаса, құралдың сынуына жол бермейді. Ағаш тұтқалар қолыңызда ыңғайлы отырады және ылғалдан қорғау үшін лакпен қапталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 520 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 205 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 950 кг |
| Топ | Кесетін бау-бақша құралдары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 608-Садовые ножницы |
| Кесетін бөліктің ұзындығы | 190 мм |
| Пышақтардың материалы | орташа көміртекті болат |
| Тұтқалардың материалы | древесина |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Мақсаты | для молодых побегов диаметром до 10 мм |
| Аспаптың жалпы ұзындығы | 520 мм |
| Кесетін жүздің жабыны | тоттануға қарсы май |
| Кесетін жүздің шынығу түрі | ТВЧ |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Штрих-код | 4044996061450 |
- Бағасы: 4 548 ₸

