
Қылқаламды кескіш, 650 мм, толқынды жүздер, ағаш тұтқалар, Көкжиек, Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 650 мм, толқынды жүздері мен ағаш тұтқалары бар Horizon 60810 щеткалы кескіш диаметрі 10 мм-ге дейінгі жас бұтақтарды кесуді оңай жеңе алады. Бұл бұталар мен қоршауларды ұқыпты ұстауды қалайтын бағбандар үшін таптырмас көмекші болады. Қылқалам кескіш толқынды жүздермен жабдықталған, сондықтан ол тегіс қабығы бар бұтақтарды кесуге оңтайлы, өйткені олардың сырғып кетуіне жол бермейді. Артықшылықтары Пышақтар суық штамптау әдісімен орташа көміртекті болаттан жасалған, бұл олардың қаттылығы мен сенімділігіне кепілдік береді. Кесетін жиектер термиялық өңдеуден өткен және зауытта қайралған, сондықтан олар ұзақ уақыт бойы жоғары өнімділік сипаттамаларын сақтайды. Коррозияға қарсы май жабынының арқасында пышақтар сынуға бейім емес және бұтақтарды кесуді оңай жеңе алады. Кірістірілген қысу шектегіші, егер пайдаланушы бұтақтарды кесуге көп күш жұмсаса, құралдың сынуына жол бермейді. Ағаш тұтқалар қолыңызда ыңғайлы отырады және ылғалдан қорғау үшін күңгірт лакпен қапталған.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 650 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 215 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 950 кг |
| Топ | Кесетін бау-бақша құралдары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 608-Садовые ножницы |
| Кесетін бөліктің ұзындығы | 180 мм |
| Пышақтардың материалы | орташа көміртекті болат |
| Тұтқалардың материалы | древесина |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Мақсаты | для молодых побегов диаметром до 10 мм |
| Аспаптың жалпы ұзындығы | 650 мм |
| Кесетін жүздің жабыны | тоттануға қарсы май |
| Кесетін жүздің шынығу түрі | термиялық |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Штрих-код | 4607039292671 |
- Бағасы: 4 372 ₸

