
Көгалдарға арналған қайшы, 350 мм, резеңкеленген пластик тұтқалар, Luxe, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Көгалдарға арналған қайшылар Palisad LUXE 60863 ұзындығы 350 мм, пластикалық резеңкеленген тұтқалары бар, көгалдардың, жолдардың, жиектердің, қоршаулардың, бұталардың жанындағы жиектердегі шөптерді кесуге арналған құрал. 180 градусқа бұрылатын жүздер жету қиын жерлерде жұмысты жеңілдетеді. Төменгі тұтқадағы гарда саусақтарды сызаттардан, тесулерден және қажалудан қорғайды. Автоматты ашу механизмі қатты шөптерді кесу кезінде пышақтардың жабысып қалуына жол бермейді. Қайшы саяжай учаскесін немесе үй маңындағы аумақты ретке келтіруге көмектеседі. Артықшылықтары Корпус ультракүлгін сәулелеріне төзімді берік полипропиленнен жасалған, бұл құралдың қызмет ету мерзімін ұзартады. Пышақтар жоғары беріктігімен және тозуға төзімділігімен ерекшеленеді, өйткені олар кремний мен кобальтпен легирленген жоғары сапалы жапондық СК-5 болаттан жасалған. Кесу жиектері 53-58 HRC қаттылығына дейін шыңдалған және өткір қайралған, бұл қайшының тозуға төзімділігін қамтамасыз етеді. Үстіңгі қалақшада коррозияның пайда болуына жол бермейтін және кесуді жеңілдететін тефлон жабыны бар. Астыңғы жүзі тоттан қорғау үшін хромдалған. Қайшының сақтау және тасымалдау қауіпсіздігін қамтамасыз ету үшін оларды жабық күйде ұстайтын пышақ құлпы бар. Реттеу бұрандасы кесу сапасын жақсарту үшін пышақтардың жабылу тығыздығын реттеуге мүмкіндік береді. Арнайы қақпақ топсаны механизмге шаң мен кесілген шөп бөлшектерінің түсуінен қорғайды. Тұтқалар сырғымайтын термопластикалық резеңкемен қапталған, бұл сенімді ұстауды қамтамасыз етеді және жұмыс кезінде жайлылықты арттырады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 165 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 390 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 40 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 250 кг |
| Топ | Кесетін бау-бақша құралдары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 608-Садовые ножницы |
| Кесетін бөліктің ұзындығы | 125 мм |
| Пышақтардың материалы | жапондық болат SK5 |
| Тұтқалардың материалы | ABS пластик, резина |
| Тұтқа орнындағы тұтқалардың материалы | ABS пластик, резина |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Мақсаты | для молодых побегов диаметром до 10 мм |
| Аспаптың жалпы ұзындығы | 350 мм |
| Кесетін жүздің жабыны | тефлон |
| Кесетін жүздің шынығу түрі | индукциялық |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | картонный подвес |
| Штрих-код | 4044996074238 |
- Бағасы: 2 639 ₸

