
Дөңгелектері бар штангадағы көгалды қайшы, 930 мм, 180 градусқа бұрылатын, жұмыс бөлігі, Luxe, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Көгалдарға арналған қайшылар Palisad LUXE 60864 жалпы ұзындығы 930 мм, дөңгелектері бар штангада, 180 градусқа бұрылатын жұмыс бөлігі бар, шөп шабатын машинаны пайдалану мүмкін емес жерлерде шөп шабуға арналған құрал. Олар шөпті көгалдардың жиектері, жолдардың жиектері бойымен кесуге мүмкіндік береді. Жұмыс бөлігі 180 градусқа бұрылады, сондықтан жиектер мен қоршаулар бойындағы шөптерді қайшымен кесу ыңғайлы. Ұзындығы 805 мм штанганың арқасында жұмыс кезінде еңкейудің қажеті жоқ. Негізі орнатылған жеңіл алюминий штанга мен дөңгелектер құралдың қозғалуын жеңілдетеді. Қайшы қала сыртындағы аумақтарда, саябақтарда немесе скверлерде жұмыстарды жүргізу үшін пайдаланылады. Артықшылықтары Пышақтар кремний мен кобальтпен легирленген жапондық СК-5 аспаптық болаттан жасалған, сондықтан олар максималды беріктік пен беріктікпен ерекшеленеді. Шыңдалған жүздер үшкірленген және қаттылығы 53-58 HRC, сондықтан қайшылар жоғары өнімділік ресурсына ие. Қайшы пышақтарды автоматты түрде ашу механизмімен жабдықталған, бұл пайдаланушының күшін үнемдейді. Жұмыс бөлігінің еңіс бұрышын реттеуге болады, бұл күрделі рельефті төбелер мен беттерді өңдеуге ыңғайлы. Үстіңгі қалақшада коррозиядан, сондай-ақ шөп шырынын шаң мен кірге жабысып қалудан қорғайтын тефлон жабыны бар. Астыңғы жүзі хромдалған, сондықтан тот басудан қорықпайды. Қайшыларда оларды жабық күйде ұстайтын пышақ құлпы бар, ол сақтауға және тасымалдауға ыңғайлы. Қорғаныс қақпағы топсаны жабады, оның бітелуіне және мерзімінен бұрын істен шығуына жол бермейді. Резеңкеленген тұтқалар қолдарда сырғып кетпейді, бұл жұмыстың ыңғайлылығын арттырады. Негіз ультракүлгін сәулелеріне төзімді берік полипропиленнен жасалған, бұл құралдың қызмет ету мерзімін ұзартады. Тұтқалардың алдыңғы жағында қайшыны дұрыс бағытта жылжытуды жеңілдететін қосымша ұстағыш бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 160 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1350 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 135 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 900 кг |
| Топ | Кесетін бау-бақша құралдары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 608-Садовые ножницы |
| Кесетін бөліктің ұзындығы | 145 мм |
| Пышақтардың материалы | жапондық болат SK5 |
| Тұтқалардың материалы | сталь |
| Тұтқа орнындағы тұтқалардың материалы | ABS пластик, шыныөткізгіш |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Мақсаты | для молодых побегов диаметром до 10 мм |
| Аспаптың жалпы ұзындығы | 930 мм |
| Кесетін жүздің жабыны | тефлон |
| Кесетін жүздің шынығу түрі | индукциялық |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | картонный подвес |
| Штрих-код | 4044996074252 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

