
Көгалдарға арналған қайшылар, 310 мм, металл тұтқалар, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Металл тұтқалары бар ұзындығы 310 мм Palisad 60830 көгал қайшылары гүлзарлар мен бұталардың жанында, жиектер, қоршаулар мен жолдар бойында шөптерді кесуге мүмкіндік береді. Кескіш бөлшектер 38-42 HRC қаттылығына дейін шыңдалған және өткір қайралған, сондықтан құрал ұзақ уақыт пайдалануға төтеп бере алады. Пышақтардың тот басудан қорғайтын тотыққан жабыны бар. Конструкцияда пышақтарды автоматты түрде ашу механизмі қарастырылған, сондықтан шөп шабу кезінде олар ұсталып қалмайды. Қайшы саяжайға күтім жасау үшін пайдалы болады. Артықшылықтары Құрал орташа көміртекті болаттан жасалған, бұл оның беріктігі мен беріктігін қамтамасыз етеді. Тұтқалар коррозияға жол бермеу үшін ұнтақ эмальмен қапталған. Металл кронштейн пышақтарды жабық күйде бекітеді, бұл сақтау және тасымалдау кезінде қауіпсіздікті қамтамасыз етеді. Реттеу бұрандасы пышақтардың жабылу тығыздығын өзгертуге мүмкіндік береді, бұл кесу сапасын жақсартуға көмектеседі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 130 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 310 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 25 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 225 кг |
| Топ | Кесетін бау-бақша құралдары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 608-Садовые ножницы |
| Кесетін бөліктің ұзындығы | 125 мм |
| Пышақтардың материалы | орташа көміртекті болат |
| Тұтқалардың материалы | сталь |
| Тұтқа орнындағы тұтқалардың материалы | болат |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Мақсаты | для молодых побегов диаметром до 10 мм |
| Аспаптың жалпы ұзындығы | 310 мм |
| Кесетін жүздің жабыны | тефлон |
| Кесетін жүздің шынығу түрі | термиялық |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Штрих-код | 4044996063409 |
- Бағасы: 1 448 ₸

