
Бау-бақша пышағы, 185 мм, жиналмалы, бүршіктенетін, пластик сабы, пластик. бөлгіш, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Кенепті бүктелген және жайылған күйде бекітудің тамаша механизмі. Бау-бақша шаруашылығында жеміс ағаштары мен бұталарын бүршікпен немесе көзбен егу үшін қолданылады. Модель пластикалық бөлгішпен- "сүйекті" ашқышпен жабдықталған, ол кесілгеннен кейін қабықты бір-бірінен итеруге арналған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.066 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 180 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 26.02.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС ТВ.АБ69.Д03394 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ООО "ЛенСерт" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/РОСС TW.АБ69.Д03394.pdf |
| _пакеттегі ені | 90 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Кесетін бау-бақша құралдары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 790-Ножи садовые |
| Сұқпаның ұзындығы | 65 мм |
| Сұқпаның материалы | нержавеющая сталь |
| Тұтқаның материалы | ABS пластик |
| Жайылған түрдегі жалпы ұзындық | 185 мм |
| Ерекшеліктері | қабық бөлгіш |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Штрих-код | 4044996073651 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

