
Жиналмалы бақша пышағы, иілген жүзі, 170 мм, ағаш сабы, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad 79001 жиналмалы бақша пышағы, ұзындығы 170 мм, ағаш сабы бар, қисық жарты ай жүзі бар, сондықтан бұтақтар мен саңырауқұлақтарды оңай кеседі. Бұл бағбандарға сабақтарынан тікенектерді алып тастау, көлденең қималарды аршу және т.б. үшін пайдалы. Жиналмалы пышақ тасымалдауға және сақтауға ыңғайлы, себебі жүзі корпуста жасырылған. Пышақтың өткірлігін сақтау және бляшканың пайда болуын болдырмау үшін оны қолданғаннан кейін құрғақ шүберекпен сүртіп, маймен майлау ұсынылады. Артықшылықтары Пышақтың конструкциясы беріктігімен және беріктігімен сипатталады, өйткені жүзі 48-50 HRC қаттылығына дейін шыңдалған тот баспайтын болаттан жасалған. Өткір қайралған жиек жұмыс тиімділігін айтарлықтай арттырады. Пышақтағы ойықтың арқасында пышақ оңай ашылады. Ұстағанда жағымды, ротанды пальма ағашынан жасалған сабының арқасында пышақпен жұмыс істеу ыңғайлы. Жарылып кетуден және ылғалдың әсерінен қорғау үшін тұтқа маймен сіңдірілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.103 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 240 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 12.12.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | №3894 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Атрибут" сараптама орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/№3894.pdf |
| _пакеттегі ені | 70 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Кесетін бау-бақша құралдары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 790-Ножи садовые |
| Сұқпаның ұзындығы | 88 мм |
| Сұқпаның материалы | нержавеющая сталь |
| Тұтқаның материалы | қатты ағаш |
| Жайылған түрдегі жалпы ұзындық | 170 мм |
| Тұтқаны жабу | лак |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Штрих-код | 4044996073682 |
- Бағасы: 1 911 ₸

