
Жиналмалы бау-бақша пышағы, копуляциялық, 173 мм, ағаш сабы, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 173 мм, ағаш тұтқасы бар Palisad 79002 бау-бақша жиналмалы копуляциялық пышағы сабымен егу үшін пайдаланылады, бұл тамырсабақ пен өскіннің өсу жылдамдығын айтарлықтай арттырады. Артқы жағында ерні бар арнайы пішінді пышақ егу кезінде қабықты артқа жылжытуды жеңілдетеді. Сондай-ақ, оны бұтақтарды кесуге немесе туристік пышақ ретінде өзіңізбен бірге алуға болады. Пышақтың өткірлігін сақтау үшін әр қолданғаннан кейін оны майлықпен сүртіп, маймен майлау керек. Артықшылықтары Сенімділік және беріктік — пышақ хирургиялық тот баспайтын болаттан жасалған, 48-50 HRC қаттылығына дейін шыңдалған. Жұмыстың тиімділігі — пышақтың өткір қайралған жиегі бар. Пышақ оңай ашылады — жүзінде арнайы ойық ойластырылған. Ыңғайлы жұмыс — пышақтың сабы ұстағанда жағымды ротанды пальма ағашынан жасалған. Тұтқаны қорғау — ағаш маймен сіңдірілген, соның арқасында ылғалдың әсерінен оның жарылуы мен бұзылуына жол берілмейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.103 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 240 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 12.12.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | №3894 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Атрибут" сараптама орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/№3894.pdf |
| _пакеттегі ені | 70 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Кесетін бау-бақша құралдары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 790-Ножи садовые |
| Сұқпаның ұзындығы | 88 мм |
| Сұқпаның материалы | нержавеющая сталь |
| Тұтқаның материалы | қатты ағаш |
| Жайылған түрдегі жалпы ұзындық | 173 мм |
| Тұтқаны жабу | лак |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Штрих-код | 4044996073712 |
- Бағасы: 1 908 ₸

