
Жиналмалы бақша пышағы, тік жүзі, 173 мм, ағаш сабы, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 173 мм, түзу жүзі және ағаш сабы бар Palisad 79003 бау-бақша жиналмалы пышағы бағбандарға бұтақтарды алып тастау, кесінділерді кесу, тікенектерді кесу, кесінділерді аршу және т.б. үшін пайдалы болады. Жиналмалы құрылымының арқасында оны ыңғайлы және қауіпсіз тасымалдауға және сақтауға болады. Пышақтың мерзімінен бұрын күңгірттенуіне жол бермеу үшін оны әр қолданғаннан кейін майлықпен сүртіп, майлау ұсынылады. Артықшылықтары Пышақ жүзі сенімді және берік материалдан — 48-50 HRC қаттылығына дейін шыңдалған тот баспайтын болаттан жасалған. Өткір қайралған жиектің арқасында пышақ материалдарды тиімді кеседі. Пышақ оңай ашылады, өйткені жүзі арнайы ойықпен жабдықталған. Ұстағанда жағымды ұстағышының арқасында ротанды пальма ағашынан жасалған пышақпен жұмыс істеу ыңғайлы. Тұтқа крекингтен және ылғалдан сенімді қорғалған, себебі маймен сіңдірілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.103 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 240 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 12.12.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | №3894 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Атрибут" сараптама орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/№3894.pdf |
| _пакеттегі ені | 70 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Кесетін бау-бақша құралдары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 790-Ножи садовые |
| Сұқпаның ұзындығы | 90 мм |
| Сұқпаның материалы | нержавеющая сталь |
| Тұтқаның материалы | қатты ағаш |
| Жайылған түрдегі жалпы ұзындық | 173 мм |
| Тұтқаны жабу | лак |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Штрих-код | 4044996073729 |
- Бағасы: 1 904 ₸

