
Пневматикалық дөңгелекке арналған камера 3.25/8 D 360 мм PalisaD
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пневматикалық дөңгелекке арналған камера Palisad 68955, 3.25/8D360мм, ол тез ауыстыру, тесу жағдайын қамтамасыз ету және жаңа дөңгелекті сатып алуға шығындарды үнемдеу үшін көлік иелеріне пайдалы. Олpalisad 68940 және 68943 пневматикалық дөңгелектерімен, Sibrtech 68971,68972, 68973 және 68974, сондай-ақ ұқсас өлшемдегі басқа модельдермен үйлесімді. Артықшылықтарыжоғары Беріктіксенімділіккамералартабиғи каучукпен қамтамасыз етедіқамтамасыз етілгенқымбат өндірілді. Автокөлік емізігі қажет болған жағдайда камераны сорғызуға мүмкіндік береді. Пневмокамера жеңіл жүрісті қамтамасыз етедітачкаларжабдықталған тегіс беттерде. Камера жоғары беріктік сипаттамаларымен ерекшеленеді, 100 кг-нан астам жүкті көтере алады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 5 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 350 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 350 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.26 кг |
| Топ | Арбалар, дөңгелектер, камералар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 6881 - Колеса для тачек |
| Дөңгелектің материалы | резина |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996045078 |
- Бағасы: 1 174 ₸

