
Пневматикалық дөңгелекке арналған камера 4.80/4.00-8 D 380 мм ПалисаД
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пневматикалық дөңгелекке арналған камера Palisad 68956, 4.80/4.00-8 D380 мм, тесілген жағдайды қамтамасыз ету және жаңа дөңгелекті сатып алу үшін шығындарды үнемдеу үшін тез арада ауыстыру үшін көлік иелеріне пайдалы. Олpalisad 68946, 68947, 68948, 68957 пневматикалық дөңгелектерімен, сондай-ақ ұқсас өлшемдегі басқа модельдермен үйлесімді. Артықшылықтарыжоғары Беріктіксенімділіккамералартабиғи каучукпен қамтамасыз етедіқамтамасыз етілгенқымбат өндірілді. Автокөлік емізігі қажет болған жағдайда камераны сорғызуға мүмкіндік береді. Пневмокамера жеңіл жүрісті қамтамасыз етедітачкаларжабдықталған тегіс беттерде. Камера жоғары беріктік сипаттамаларымен ерекшеленеді, 100 кг-нан астам жүкті көтере алады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 5 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 370 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 370 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.39 кг |
| Топ | Арбалар, дөңгелектер, камералар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 6881 - Колеса для тачек |
| Дөңгелектің материалы | резина |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996045054 |
- Бағасы: 1 522 ₸

