
Пневматикалық доңғалақ 3.25/3.00-8 , D 360 мм, ішкі мойынтірек D 16 мм, ось ұзындығы 94 мм PalisaD
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad 68943 пневматикалық дөңгелегі арбаның көмегімен жүктерді тасымалдауға арналған. Ол 689155, 689225, 689695 және 689635 сияқты көптеген арбаларға сәйкес келеді. Шарикті мойынтіректері бар доңғалақ арбаның жоғары өткізгіштігін қамтамасыз етеді және күнделікті тегіс немесе борпылдақ жерде пайдалануға арналған. Артықшылықтары Жоғары ресурс, сенімділік және коррозияға қарсы әсер — дөңгелектің болат дискі бар, оның жартысы бүкіл шеңбер бойымен дәнекерленген және ұнтақпен қапталған. Ыңғайлы жұмыс — пневматикалық доңғалақ арбаның жүктелуіне қарамастан дірілді сіңіреді. Дыбыссыз және қауіпсіз қозғалыс — резеңке шина еден жабынын бұзбайды және өте тыныш қозғалады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 94 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 360 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 360 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 1.8 кг |
| Топ | Арбалар, дөңгелектер, камералар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 6881 - Колеса для тачек |
| Дөңгелектің диаметрі | 360 мм |
| Күпшектің ұзындығы | 94 мм |
| Диск материалы | Болат |
| Дөңгелектің материалы | резина |
| Қону диаметрі | 16 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996045030 |
- Бағасы: 3 749 ₸

