
Пневматикалық доңғалақ, 3.00-8, D 360 мм, ішкі мойынтірек D 16 мм, ось ұзындығы 92 мм PalisaD
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad 68940 пневматикалық дөңгелегі арбаның көмегімен жүктерді тасымалдауға арналған. Ол көптеген арбаларға, мысалы, мақалаларға сәйкес келеді 689104, 689123, 689125, 689153, 689223, 689613, 68969 және 68961. Шарикті мойынтіректері бар доңғалақ арбаның жоғары өткізгіштігін қамтамасыз етеді және күнделікті тегіс немесе борпылдақ жерде пайдалануға арналған. Артықшылықтары Жоғары ресурс, сенімділік және коррозияға қарсы әсер — дөңгелектің бүкіл шеңбері бойынша үздіксіз дәнекерленген тігісі және ұнтақ жабыны бар. Ыңғайлы жұмыс — пневматикалық доңғалақ арбаның жүктелуіне қарамастан дірілді сіңіреді. Дыбыссыз және қауіпсіз қозғалыс — резеңке шина еден жабынын бұзбайды және өте тыныш қозғалады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 92 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 360 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 360 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 1.69 кг |
| Топ | Арбалар, дөңгелектер, камералар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 6881 - Колеса для тачек |
| Дөңгелектің диаметрі | 360 мм |
| Күпшектің ұзындығы | 92 мм |
| Диск материалы | Болат |
| Дөңгелектің материалы | резина |
| Қону диаметрі | 16 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996044996 |
- Бағасы: 3 749 ₸

