
Бақша арбасының жүк көтергіштігі 160 кг, көлемі 78 л Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жүк көтергіштігі 160 кг және 78 литр сыйымдылығы бар Palisad 68915 бақша арбасы бау-бақша және жеңіл құрылыс жүктерін тасымалдауды жеңілдетеді. 78 литрлік көлемді шанақ бір уақытта тыңайтқыштардың, бақша қоқыстарының және т.б. көп мөлшерде тасымалдауға мүмкіндік береді. Арба жазғы тұрғындарға аумақты күтіп ұстау үшін пайдалы болады. Артықшылықтары Арба екі шарикті мойынтіректері бар бір доңғалақпен жабдықталған, сондықтан ол маневрлік қабілетімен ерекшеленеді. Арбаның коррозияға төзімділігі мырышталған шанақпен және жақтаудың, аяқтардың, тіректің және жиектің ұнтақпен қапталуын қамтамасыз етеді. Арба конструкциясының сенімділігі мен қаттылығына қабырғалары 1,2 мм қалыңдатылған және дөңгеленген жақтары бар бір бөліктен тұратын жақтау кепілдік береді. Шанақ жүк көтергіштігін 160 кг-ға дейін арттыру үшін тіректермен жабдықталған. Арнайы тірек фронтальды түсіруді ыңғайлылықпен жүзеге асыруға мүмкіндік береді. Қажет болса, арбадағы дөңгелекті 68971, 68973, 68975, 68940 баптарымен ауыстыруға болады.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 12.04 кг |
| Топ | Арбалар, дөңгелектер, камералар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 689-Көліктер |
| Дөңгелектің диаметрі | 360 мм |
| Раманың диаметрі | 32 м |
| Дөңгелектер саны | 1 |
| Максималды жүктеме | 160 кг |
| Дөңгелекті таңбалау | 3.00-8 |
| Науа материалы | мырышталған болат |
| Жақтау материалы | боялған болат |
| Науаның көлемі | 78 л |
| Дөңгелектің отыру диаметрі | 16 мм |
| Дөңгелектің түрі | пневматикалық |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Доңғалақ торының ені | 90 мм |
| Штрих-код | 4044996103853 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

