
Бақшаға арналған арба, жүк көтергіштігі 100 кг, көлемі 65 л Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жеңіл және маневрлі. Жақтау екі жарты жақтаудан тұрады, құбыр диаметрі 28 мм, қабырғасының қалыңдығы 1,5 мм, ұнтақ эмальмен боялған. Қосымша қаттылық тақтасымен жабдықталған. Шанақ қалыңдығы 0,7 мм мырышталған болаттан жасалған, дөңгеленген жақтары бар. Арба камерасы бар пневматикалық доңғалақпен жабдықталған. Дөңгелекте екі шарикті подшипниктің болуы арбаның жүкпен оңай қозғалуын қамтамасыз етеді. Дөңгелектің дискісі дәнекерленген.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| _баптамадағы биіктік | 1350 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 590 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 560 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 10.7 кг |
| Топ | Арбалар, дөңгелектер, камералар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 689-Көліктер |
| Дөңгелектің диаметрі | 380 мм |
| Раманың диаметрі | 28 м |
| Дөңгелектер саны | 1 |
| Максималды жүктеме | 100 кг |
| Дөңгелекті таңбалау | 4.80/4.00-8 |
| Науа материалы | мырышталған болат |
| Жақтау материалы | боялған болат |
| Науаның көлемі | 65 л |
| Дөңгелектің отыру диаметрі | 12 мм |
| Дөңгелектің түрі | пневматикалық |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Доңғалақ торының ені | 90 мм |
| Штрих-код | 4044996103877 |
- Бағасы: 8 337 ₸

