
Бақшаға арналған арба, екі доңғалақты, жүк көтергіштігі 160 кг, көлемі 78 литр Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Әртүрлі жүктерді, соның ішінде құрылыс материалдарын тасымалдауға арналған арба.Жақтау ұнтақ эмальмен боялған, құбыр диаметрі 32 мм, қабырғасының қалыңдығы 1,5 мм.Тірек жүк түсіру кезінде ыңғайлылықты қамтамасыз етеді.Шанақ қалыңдығы 0,7 мм мырышталған болаттан жасалған, дөңгеленген жақтары бар.Шанақ тіректері үлкен жүк көтергіштігін қамтамасыз етеді.Арба камералары бар екі пневматикалық доңғалақпен жабдықталған, бұл оған қосымша тұрақтылық береді.Дөңгелекте екі шарикті мойынтіректердің болуы қозғалысты жеңілдетуге мүмкіндік береді. Дөңгелектің дискісі дәнекерленген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Доңғалақ диаметрі | 360 мм |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 14.5 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Арбалар, дөңгелектер, камералар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 689-Көліктер |
| Раманың диаметрі | 32 м |
| Дөңгелектер саны | 2 |
| Максималды жүктеме | 170 кг |
| Дөңгелекті таңбалау | 3.25/3.00-8 |
| Науа материалы | мырышталған болат |
| Жақтау материалы | боялған болат |
| Науаның көлемі | 78 л |
| Дөңгелектің отыру диаметрі | 16 мм |
| Дөңгелектің түрі | пневматикалық |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Доңғалақ торының ені | 90 мм |
| Штрих-код | 4606800048707 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

