
Арба бау-бақша-құрылыс, күшейтілген, жүк көтергіштігі 200 кг, көлемі 90 л Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Көлемі 90 литр және жүк көтергіштігі 200 кг болатын Palisad 68918 күшейтілген бау-бақша және құрылыс арбасы құрылыс материалдарын, тыңайтқыштарды, дақылдарды және т.б. жүктерді ыңғайлы тасымалдауға мүмкіндік береді. Ол құрылыс және ауыл шаруашылығы жұмыстары барысында таптырмайтын көмекшіге айналады. Арматураланған конструкция арбаны үлкен көлемдегі жұмыстармен қарқынды пайдалану үшін пайдалануға мүмкіндік береді. Артықшылықтары Жоғары беріктік — жақтау диаметрі 32 мм және қалыңдығы 1,2 мм болат құбырлардан, ал корпус қалыңдығы 0,7 мм болаттан жасалған. Жаншылған ернеулер — шанақтың жоғарғы шеті соққыға төзімділігімен сипатталады. Коррозиядан қорғау — шанақ мырышталған болаттан жасалған, ал доңғалақтың жақтауына, тіреуіне және дискісіне ұнтақпен қапталған. Маневрлік — арба бір пневматикалық доңғалақпен жабдықталған. Жоғары жүк көтергіштігі — шанақ тірекпен толықтырылған, сондықтан 200 кг-ға дейін көтере алады. Екі шарикті подшипник — доңғалақ мықтап бекітілген және арбаның жақсы қозғалуын қамтамасыз етеді. Алдыңғы жүк түсірудің ыңғайлылығы — арбаның конструкциясы алдыңғы аялдаманы қамтамасыз етеді. Ауыстырылатын керек—жарақтар - ескі арбамен тозған кезде 68947, 68978 дөңгелектерін пайдалануға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Доңғалақ диаметрі | 380 мм |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 15.7 кг |
| Биіктігі | 0.69 мм |
| Ұзындығы | 1.37 мм |
| Ені | 0.62 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қаптамадағы саны | 1 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Арбалар, дөңгелектер, камералар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 689-Көліктер |
| Раманың диаметрі | 32 м |
| Дөңгелектер саны | 1 |
| Максималды жүктеме | 200 кг |
| Дөңгелекті таңбалау | 4.80-8/4.00-8 |
| Науа материалы | мырышталған болат |
| Жақтау материалы | боялған болат |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Науаның көлемі | 90 л |
| Ерекшеліктері | мойынтіректердің болуы |
| Дөңгелектің отыру диаметрі | 12 мм |
| Дөңгелектің түрі | пневматикалық |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Шұңқырдың қалыңдығы | 0,8 мм |
| Доңғалақ торының ені | 90 мм |
| Штрих-код | 4044996103952 |
- Бағасы: 17 432 ₸

