
Аспалы отырғызғыш, 200 х 140 мм, көп қырлы пластикалық себет Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Аспалы отырғызғыш Palisad 69019 200 х 140 мм пластикалық көп қырлы себетімен альпинистік және ампелді өсімдіктерді отырғызу үшін қолданылады. Пластикалық себет ағып кетпейді, кез келген ауа райы жағдайына төзімді және тазалау оңай, сондықтан отырғызғыш үй ішінде ғана емес, сыртында да орналастыруға жарамды. Аспалы құрылым кеңістікті айтарлықтай үнемдейді, өйткені көлденең беттерді алмайды. Артықшылықтары Кәстрөл берік пластиктен, ал ілмек пен шынжыр болаттан жасалған, бұл отырғызғыштың сенімділігі мен жоғары қызмет ету мерзіміне кепілдік береді. Пластикалық себет ылғалды ұзақ уақыт сақтайды, бұл суару жиілігін азайтады. Көгалдандырғыштағы ілмек ыңғайлы жұмысты қамтамасыз етеді — оны алып тастау және орнату оңай.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 0.35 г |
| Түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 250 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 250 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 140 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Демалысқа арналған тауарлар, сәндік аксессуарлар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 690 - Подвесные корзины |
| Диаметрі | 200 мм |
| Қаңқа материалы | болат |
| Себет материалы | полиэтилен |
| Қолдану | ампелді және өрмелейтін өсімдіктер үшін |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Нысан | көп қырлы |
| Штрих-код | 4044996048963 |
- Бағасы: 793 ₸

