
Гүлдермен ілулі себеттерді бекітуге арналған кронштейн, Palisad жерге орнату
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad 69032 ілулі себеттерге арналған кронштейн жерге орнату және сәндік гүлдері бар отырғызғыштарды ілу үшін қолданылады. Бұл аумақты ұйымдастыруға және жазғы коттеджге өзіндік көрініс беруге көмектеседі. Артықшылықтары Беріктік және жүктемелерге төзімділік — кронштейн болаттан жасалған. Төзімділік және коррозиядан қорғау — беті ұнтақпен қапталған. Оңай және жылдам орнату — кронштейннің төменгі жағындағы ұзын, сүйір тістерді жерге батыру жеткілікті.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 1.588 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 15 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 127 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 240 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Демалысқа арналған тауарлар, сәндік аксессуарлар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 690 - Подвесные корзины |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996058610 |
- Бағасы: 5 777 ₸

