
Аспалы себеттерді бекітуге арналған кронштейн, қабырғаға орнатылған, 180° бұрылатын Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Аспалы себеттерді бекітуге арналған қабырғаға орнатылатын бұралмалы кронштейн Palisad 69031, 180 градус, тік бетке орнатылады және сәндік өсімдіктері бар отырғызғыштарды ілу үшін қолданылады. Саяжай үйін безендіру кезінде таптырмас нәрсе. Артықшылықтары Кронштейн болаттан жасалған, сондықтан ол жүктемелерге төзімді, майыспайды және сынбайды. Ұнтақты бояудан жасалған жабын коррозиядан қорғайды және қызмет ету мерзімін ұзартады — бұйым сыртқы ортаның әсерінен қорықпайды және көшеде орнатуға жарамды. Кронштейн 180 градусқа бұрылады және өсімдіктерді тікелей күн сәулесінен қорғай отырып, отырғызғыштың орнын өзгертуге мүмкіндік береді. Жинаққа бекіткіштер кіреді, сондықтан оларды сатып алудың қажеті жоқ.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 0.917 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 410 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 240 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Демалысқа арналған тауарлар, сәндік аксессуарлар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 690 - Подвесные корзины |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996058634 |
- Бағасы: 3 267 ₸

