
Аспалы себеттерді бекітуге арналған кронштейн, қабырғаға орнатылатын Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Аспалы себеттерді бекітуге арналған қабырғаға орнатылатын кронштейн Palisad 69030 үйдің интерьерін толықтыруға немесе ілулі отырғызғыштағы сәндік өсімдіктерді пайдаланып жазғы коттеджді безендіруге мүмкіндік береді. Кронштейнді ғимараттың қабырғасына, арбаларды қоршауға немесе тірек тірекке орнатуға болады. Артықшылықтары Кронштейн болаттан жасалған, сондықтан ол берік және берік. Құрылғы көшеде пайдалануға жарамды, себебі ол коррозиядан қорғайтын және қызмет ету мерзімін ұзартатын ұнтақ бояумен қапталған. Конструкция қаттылықпен нығайтылған, соның арқасында жоғары жүктемелерге төтеп бере алады. Бекіткіштер жинаққа кіреді және оларды бөлек сатып алудың қажеті жоқ.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 260 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 250 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.413 кг |
| Топ | Демалысқа арналған тауарлар, сәндік аксессуарлар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 690 - Подвесные корзины |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996058658 |
- Бағасы: 1 616 ₸

