
Декормен ілулі отырғызғыш, 30 см, Палисад кокос себетімен
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Аспалы отырғызғыш Palisad 69010 кокос жаңғағы себетімен және декорымен, диаметрі 30 см, ампелді және альпинистік өсімдіктерді орналастыру үшін пайдалы. Көгалдандырушы көлденең беттерді алмайды — ол сыртта немесе үй ішінде ілінеді. Оның көмегімен сіз интерьерді жандандырып, безендіре аласыз, сонымен қатар өсімдіктерді оңтайлы жағдайлармен қамтамасыз ете аласыз. Артықшылықтары Боялған болат отырғызғыш коррозияға ұшырамайды, сондықтан гүлді тікелей оның ішінде суаруға болады. Кокос жаңғағы себеті кастрюльді ауыстырады, яғни оны қосымша сатып алудың қажеті жоқ. Экологиялық таза материалдан жасалған себет ауаны жақсы өткізеді және ылғалды сақтайды (гүлдерді жиі суарудың қажеті жоқ). Көгалдандырушы арнайы ілмекпен ілінеді, бұл кеңістікті айтарлықтай үнемдейді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Түрі | кашпо |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.64 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 300 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 300 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 145 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Демалысқа арналған тауарлар, сәндік аксессуарлар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 690 - Подвесные корзины |
| Диаметрі | 300 мм |
| Қаңқа материалы | болат |
| Себет материалы | кокос толтырғышы |
| Қолдану | ампелді және өрмелейтін өсімдіктер үшін |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | Круглое |
| Штрих-код | 4044996083872 |
- Бағасы: 3 987 ₸

