
Ою-өрнегі бар аспалы отырғызғыш, 30 см, Палисад кокос себетімен
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ою-өрнегі және кокос жаңғағы себеті бар ілулі отырғызғыш Palisad 69004, диаметрі 30 см, кеңістікті үнемдеу және түпнұсқа дизайнды жасау үшін гүлдерді ілулі күйде өсіруге мүмкіндік береді. Ол ампелді және альпинистік өсімдіктердің барлық түрлеріне жарамды. Үй мен бақшаны көркейту үшін отырғызғыштарды үй ішінде де, сыртында да іліп қоюға болады. Артықшылықтары Жоғары ресурс — қаңқа мен шынжырлар берік болаттан жасалған. Лак—бояу жабыны - отырғызғыш коррозиядан қорықпайды. Себет кастрюльді толығымен ауыстырады — оны сатып алудың қажеті жоқ, өсімдіктерді коковитке салуға болады. Өсімдіктерді ұстаудың оңтайлы шарттары — кокос жаңғағы себеті тамырдың жақсы өсуіне ықпал ету үшін ауаның өтуіне мүмкіндік береді және ылғалды жақсы сақтайды, сондықтан жиі суару қажет емес. Пайдалану және жылжыту ыңғайлылығы — отырғызғыш ілмекпен ілулі.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Түрі | кашпо |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.52 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 300 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 300 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 140 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Демалысқа арналған тауарлар, сәндік аксессуарлар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 690 - Подвесные корзины |
| Диаметрі | 300 мм |
| Қаңқа материалы | болат |
| Себет материалы | кокос толтырғышы |
| Қолдану | ампелді және өрмелейтін өсімдіктер үшін |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | Круглое |
| Штрих-код | 4044996083919 |
- Бағасы: 3 915 ₸

