
Аспалы отырғызғыш, 30 см, Палисад кокос себетімен
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Кокос жаңғағы себеті бар ілулі отырғызғыш Palisad 69002, диаметрі 30 см, ампелді және альпинистік өсімдіктерден тік гүл композицияларын жасауға мүмкіндік береді. Ол үйдің, балконның, саяжайдың және бақшаның әдемі безендірілуіне айналады. Ол сондай-ақ шағын өлшемді бөлмелер үшін оңтайлы, себебі ол көп орын алмайды. Артықшылықтары Көгалдандырушының болат конструкциясы жоғары ресурс пен беріктікке ие. Боялған қаңқалар мен шынжырлар коррозияға ұшырамайды, сондықтан отырғызғыш судың әсерінен құлап кетпейді. Кәстрөлдер үшін кастрюль сатып алудың қажеті жоқ, өйткені оны кокос жаңғағы себетімен ауыстырады. Себет өсімдіктерге зиян келтірмейтін, жақсы аэрацияны және ылғалдың оңтайлы деңгейін қамтамасыз ететін экологиялық таза материалдан жасалған. Көгалдандырушыны ыңғайлы ілмекпен кез келген қолайлы жерге іліп қоюға болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Түрі | кашпо |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.5 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 315 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 315 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 145 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Демалысқа арналған тауарлар, сәндік аксессуарлар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 690 - Подвесные корзины |
| Диаметрі | 300 мм |
| Қаңқа материалы | болат |
| Себет материалы | кокос толтырғышы |
| Қолдану | ампелді және өрмелейтін өсімдіктер үшін |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | Круглое |
| Штрих-код | 4044996083940 |
- Бағасы: 3 262 ₸

