
Аспалы отырғызғыш, D 26 см, шынжырлы және ілгегі бар биіктігі 53,5 см Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Биіктігі шынжыр мен ілгегі 53,5 см және диаметрі 26 см болатын Palisad 69015 аспалы отырғызғыш гүл құмыраларын орналастыруға арналған. Көгалдандырушының көмегімен интерьерді үйдің ішінде де, сыртында да жарқын екпінмен сұйылтуға болады. Сондай-ақ ол көлденең кеңістікті алмайтын аспалы құрылымның арқасында орынды үнемдеуге мүмкіндік береді. Артықшылықтары Көгалдандырушы болаттан жасалған, бұл оның беріктігі мен беріктігін қамтамасыз етеді. Бояу жұмыстарының арқасында отырғызғыш коррозияға төзімді, сондықтан судың түсуінен қорықпайды. Бұйымды 3 иілгіш шынжырды біріктіретін ыңғайлы ілгектің арқасында оңай шешуге және ілуге болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 255 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 255 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 160 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.77 кг |
| Топ | Демалысқа арналған тауарлар, сәндік аксессуарлар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 690 - Подвесные корзины |
| Диаметрі | 260 мм |
| Қаңқа материалы | болат |
| Себет материалы | полиэтилен |
| Қолдану | ампелді және өрмелейтін өсімдіктер үшін |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | Круглое |
| Түсі | Ақ |
| Штрих-код | 4044996083988 |
- Бағасы: 4 367 ₸

