
Декоры бар қабырғаға орнатылатын отырғызғыш, 74 x 20 см, Палисад кокос жаңғағы себетімен
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Көлемі 74 х 20 см болатын Palisad 69014 декоры мен кокос жаңғағы себеті бар қабырғаға орнатылатын отырғызғыш ампелді және альпинистік типтегі өсімдіктерді ықшам орналастыру үшін қолданылады. Ол балконды, террасаны, әртүрлі қоршауларды безендіруге мүмкіндік беретін практикалық функцияны ғана емес, сонымен қатар сәндік функцияны да орындайды. Артықшылықтары Жоғары ресурс және сенімділік — отырғызғыш берік болаттан жасалған. Боялған корпус — ол коррозияға ұшырамайды, сондықтан гүлдерді сумен шашыратуға болады. Кокос жаңғағы себетінің керек—жарақтарын - сақтауға арналған кәстрөлді сатып алудың қажеті жоқ. Өсімдіктерді күтіп ұстаудың оңтайлы шарттары — себет экологиялық таза материалдан жасалған, ол ауаны жақсы өткізеді және ылғалды сақтайды. Орналастыруға ыңғайлы — отырғызғыш ілу үшін ілмекпен жабдықталған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Түрі | кашпо |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 1.56 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 751 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 751 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 205 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Демалысқа арналған тауарлар, сәндік аксессуарлар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 690 - Подвесные корзины |
| Диаметрі | 200 мм |
| Қаңқа материалы | болат |
| Қолдану | ампелді және өрмелейтін өсімдіктер үшін |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | Круглое |
| Штрих-код | 4044996085173 |
- Бағасы: 4 171 ₸

