
Өсімдіктерге өрмелеуге арналған сәндік бақша аркасы, 228 х 130см Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өлшемі 228 x 130 см болатын Palisad 69121 сәндік бақша аркасы альпинистік өсімдіктерді қолдауға арналған. Сәндік ендірмелері бар арка бақша учаскесі үшін тамаша безендіру болады, бұл алдыңғы аумақты жасауға мүмкіндік береді. Төзімді құрылым қалың сабақтары бар өрмелейтін бұтақтарды оңай көтере алады. Артықшылықтары Арка құрылымы болат құбырлардан тұрады, бұл оның беріктігі мен сенімділігін қамтамасыз етеді. Ұнтақты бояу коррозияның пайда болуына жол бермейді, яғни доғаны жылдың кез келген уақытында пайдалануға болады. Қосымша тұрақтылықты қамтамасыз ету үшін аркадағы ұзын аяқтарды жерге тереңдетуге болады. Арка арнайы құралсыз оңай құрастырылады және бөлшектеледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 135 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 660 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 390 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 5 кг |
| Бүктелген күйдегі габариттері | 228 х 130 х 40 см |
| Топ | Демалысқа арналған тауарлар, сәндік аксессуарлар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 691 - Өсімдіктерге өрмелеуге арналған аркалар, торлар |
| Құрылым | Сборная |
| Материал | Болат |
| Мақсаты | өсімдіктерге өрмелеу үшін |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Түсі | жасыл |
| Штрих-код | 4044996035727 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

