
Өсімдіктерге өрмелеуге арналған сәндік бақша бағанасы, 205 х 38 см, дөңгелек Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Көлемі 2,05 м x 0,38 м болатын Palisad 69128 бақша сәндік дөңгелек бағанасы альпинистік және ұзын сабақты өсімдіктерге тірек ретінде пайдаланылады. Оның көмегімен сіз бақша учаскесін де безендіре аласыз және ықшам пішінінің арқасында баған тіпті шағын кеңістікте де оңай орналасады. 205 x 38 см өлшемдеріне байланысты құрылым биік өсімдіктер үшін оңтайлы болып табылады. Артықшылықтары Болат конструкциясы бағанның беріктігі мен беріктігін қамтамасыз етеді. Ұнтақты бояу коррозияның пайда болуына жол бермейді, бағанды кез келген маусымда пайдалануға болады. Баған бүкіл құрылымға тұрақтылық қосу үшін жерге терең батыруға болатын ұзын және берік аяқтармен жабдықталған. Құрастырмалы конструкция бағанды оңай орнатуға және тасымалдауға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Материал | Болат |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 75 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 460 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 390 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 2 кг |
| Бүктелген күйдегі габариттері | 205 х 38 см |
| Топ | Демалысқа арналған тауарлар, сәндік аксессуарлар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 691 - Өсімдіктерге өрмелеуге арналған аркалар, торлар |
| Құрылым | Сборная |
| Мақсаты | өсімдіктерге өрмелеу үшін |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Түсі | жасыл |
| Штрих-код | 4044996056487 |
- Бағасы: 9 133 ₸

