
Өсімдіктерге өрмелеуге арналған сәндік бақша панелі, 139 х 35 см, фронтальды Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өлшемі 139 x 35 см болатын Palisad 69132 бақша сәндік алдыңғы панелі альпинистік және ұзын сабақты өсімдіктерге тірек ретінде пайдаланылады. Оның көмегімен сіз бақша учаскесін де безендіре аласыз және ықшам пішінінің арқасында панель тіпті шағын кеңістікте де оңай орналасады. 139 x 35 см өлшемдеріне байланысты құрылым биік өсімдіктер үшін оңтайлы болып табылады. Артықшылықтары Болат конструкциясы панельдің беріктігі мен беріктігін қамтамасыз етеді. Ұнтақты бояу коррозияға жол бермейді, панельді кез келген маусымда пайдалануға болады. Панель бүкіл құрылымға тұрақтылық қосу үшін жерге терең батыруға болатын ұзын және берік аяқтармен жабдықталған. Қарапайым дизайн панельді оңай орнатуға және тасымалдауға мүмкіндік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Материал | Болат |
| Жалпы габаритті өлшемі | |
| Салмақ | 1.91 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 15 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1400 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 350 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Бүктелген күйдегі габариттері | 139 х 35 см |
| Топ | Демалысқа арналған тауарлар, сәндік аксессуарлар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 691 - Өсімдіктерге өрмелеуге арналған аркалар, торлар |
| Құрылым | орнатуға дайын |
| Мақсаты | өсімдіктерге өрмелеу үшін |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Түсі | жасыл |
| Штрих-код | 4044996078854 |
- Бағасы: 2 732 ₸

