
Гамак 200 х 100 см, Camping Palisad ағаш тақтайшалары бар
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Көлемі 200 х 100 см, ағаш тақтайшалары бар Camping Palisad 69586 гамакы ашық ауада демалуды ыңғайлы етеді. Ол кітап оқу кезінде демалуға және уақытыңызды қызықты өткізуге көмектеседі, сергітетін ұйқы сыйлайды, сондай-ақ таза ауада ноутбукта тыныш жұмысты қамтамасыз етеді. Артықшылықтары Гамак 100% мақтадан жасалған, сондықтан ол экологиялық таза және дененің тыныс алуына мүмкіндік береді. Кенептің ұзындығы — 200 см, рұқсат етілген жүктеме - 120 кг, демек, гамакты қолдануға іс жүзінде ешқандай шектеулер жоқ. Ағаш тақтайшалар кенепте қаттырақ кернеуді қамтамасыз етеді, бұл гамакта ыңғайлы отыруға мүмкіндік береді. Жиынтықта тасымалдауды жеңілдететін қапшық бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Гамактың габаритті өлшемдері | |
| Салмақ | 1.75 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 120 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 800 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 120 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Өлшемдері | 200 x 100 см |
| Топ | Демалысқа арналған тауарлар, сәндік аксессуарлар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 693 - Шатырлар, бау-бақша тенттері, пикникке арналған жиһаз |
| Жинақтау | в комплекте с чехлом |
| Максималды жүктеме | 120 кг |
| Материал | 100% хлопок |
| Ерекшеліктері | ағаштан жасалған тақтайшалар |
| Өлшем | 2000 x 1000 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996041407 |
- Бағасы: 7 141 ₸

