
Қолтықтары мен шыныаяқ ұстағышы бар жиналмалы орындық, 60 x 60 x 110/92 см, Camping Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad Camping 69592, 60x60x110/92 см қолтықтары мен шыныаяқ ұстағышы бар жиналмалы орындық балық аулау, кемпинг, пикник және т.б. үшін ыңғайлы демалыс орнын ұйымдастыруға мүмкіндік береді. Сондай-ақ ол саяжайда немесе саяжайда қонақтарды бақшаға немесе үй ішіне орналастыру үшін пайдалы. Кресло шынтақшалар мен шыныаяқ ұстағыштың болуы есебінен жоғары жайлылыққа кепілдік береді. Артықшылықтары Болат қаңқалы құбырлардың диаметрі 19 мм, сондықтан орындық 100 кг-ға дейінгі салмақты көтере алады. Орындық 600 D полиэфирден жасалған — тозуға төзімді және сенімді материал, ол кірден оңай тазаланады. Изотермиялық бөлімшеде салқын сусындарды да, ыстық сусындарды да стақандарға немесе бөтелкелерге салуға болады. Жиынтықта көлікте, рюкзакта және қолдарда оңай тасымалдауға арналған қорап бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 3.75 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 200 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1000 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 20.06.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.92220 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АГ03.B.92220.pdf |
| _пакеттегі ені | 200 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Өлшемдері | 60 x 60 x 110/92 см |
| Топ | Демалысқа арналған тауарлар, сәндік аксессуарлар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 693 - Шатырлар, бау-бақша тенттері, пикникке арналған жиһаз |
| Жинақтау | в комплекте с чехлом |
| Максималды жүктеме | 120 кг |
| Материал | болат, полиэстер, пластик |
| Өлшем | 60 x 60 x 110/92 см |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996058344 |
- Бағасы: 14 058 ₸

