
Кресло-шезлонг екі позициялық 156 х 60 х 82 см, Camping Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad Camping 69587, 156x60x82 см екі позициялы шезлондық орындық пикник, балық аулау және т.б. үшін ыңғайлы демалыс аймағын қамтамасыз етеді. Екі позициялы дизайн орындықты отыруға да, жиналмалы кереует ретінде де пайдалануға мүмкіндік береді, сондықтан ол елде қосымша ұйықтайтын орынды ұйымдастыру үшін де пайдалы. Артықшылықтары Орындықтың диаметрі 22 мм құбырлары бар күшейтілген қаңқасы бар, бұл 100 кг—ға дейін жоғары жүк көтергіштігін қамтамасыз етеді. Орындықты жасау кезінде тығыздығы 600 D полиэфир қолданылады, сондықтан ол ультракүлгін сәулелерден, ылғалдан және төмен температурадан қорықпайды. Орындықты құрастыру оңай және тасымалдауға және сақтауға ыңғайлы болу үшін алынбалы бас тірегі бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 5.5 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 10 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 860 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 20.06.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.92220 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АГ03.B.92220.pdf |
| _пакеттегі ені | 600 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Өлшемдері | 156 x 60 x 82 см |
| Топ | Демалысқа арналған тауарлар, сәндік аксессуарлар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 693 - Шатырлар, бау-бақша тенттері, пикникке арналған жиһаз |
| Максималды жүктеме | 100 кг |
| Материал | болат, полиэстер, пластик |
| Өлшем | 156 x 60 x 82 см |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996058351 |
- Бағасы: 17 714 ₸

