
Екі қабатты үш орынды шатыр 210 x 210 x 130 см, Camping Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Көлемі 210 x 210 x 130 см болатын екі қабатты үш орындық Palisad Camping 69522 шатыры таза ауада жайлы демалуға және ұйықтауға мүмкіндік береді. Ол жорықта, аңшылықта, балық аулауда, пикникте белсенді уақыт өткізуді ұнататындарға пайдалы болады. Шатыр жазда және көктемде пайдалануға арналған. Қарапайым құрылымының арқасында оны орнату оңай, сондықтан тәжірибесіз туристер үшін қолайлы. Артықшылықтары Шатырдың беріктігі мен сенімділігін екі қабатты конструкция қамтамасыз етеді — ішкі тент дем алатын полиэфирден, ал сыртқы тент тығыз (190Т) материалдан жасалған. Еден жабыны 110 Г су өткізбейтін арматураланған полиэтиленнен жасалған, бұл тіпті жоғары ылғалдылықта да жайлы тұруға кепілдік береді. Силиконды сіңдіру шатырға PU800 мм суға төзімділік береді, соның арқасында ол аздаған жаңбырға оңай төтеп бере алады. Москит торы жәндіктердің енуінен қорғайды, яғни шатырды желдету үшін кіреберісті ашуға болады. Шатырдың кіреберісіндегі шағын вестибюль ылғалдан қорғау үшін қалқаның астында ұсақ заттарды сақтауға мүмкіндік береді. Қаптамасы бар және салмағы 3,167 кг жеңіл болғандықтан, орамал тасымалдауға ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 3.167 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 150 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 640 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 150 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Өлшемдері | 210 x 210 x 130 см |
| Топ | Демалысқа арналған тауарлар, сәндік аксессуарлар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 693 - Шатырлар, бау-бақша тенттері, пикникке арналған жиһаз |
| Жинақтау | в комплекте с чехлом |
| Материал | болат, полиэстер, полиэтилен |
| Өлшем | 210 x 210 x 130 см |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996078823 |
- Бағасы: 18 252 ₸

