
Бір қабатты екі орынды шатыр, 200 х 140 х 115 см, Camping Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Көлемі 200 x 140 x 115 см, бір қабатты, екі орынды Palisad Camping 69523 шатыры жазғы және көктемгі ашық ауада туристік сапарларға арналған. Онда белсенді демалыс кезінде жайлы демалуға болады. Шатыр жаңадан келген туристер үшін пайдалы, себебі орнату оңай. Артықшылықтары Шатыр тығыздығы 170Т полиэфирден жасалған, сондықтан ол жылы мезгілде пайдалану үшін оңтайлы беріктік пен сенімділікпен ерекшеленеді. Еден жабыны 110 Г арматураланған полиэтиленнен жасалған, соның арқасында ол ылғалданбайды және жаңбырлы ауа райында ыңғайлы отыруға мүмкіндік береді. Силиконды сіңдіру шатыр материалына PU400 мм суға төзімділік береді, сондықтан оны таяз жаңбырда қолдануға болады. Москит торы жәндіктердің шатырға кіруіне жол бермейді, яғни масалар мен шіркейлер демалуға кедергі жасамайды. Шатырдың салмағы небәрі 1,5 кг, сонымен қатар оның қақпағы бар, сондықтан оны тасымалдау оңай.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 1.522 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 130 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 580 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Өлшемдері | 200 x 140 x 115 см |
| Топ | Демалысқа арналған тауарлар, сәндік аксессуарлар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 693 - Шатырлар, бау-бақша тенттері, пикникке арналған жиһаз |
| Жинақтау | в комплекте с чехлом |
| Материал | болат, полиэстер, полиэтилен |
| Өлшем | 200 x 140 x 115 см |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996078830 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

