
Алюминий жиналмалы үстел, үстел үсті МДФ, 900 x 600 x 300/700 мм, Camping Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өлшемі 900 x 600 x 300/700 мм, алюминий аяқтары және MDF үстіңгі тақтайшасы бар Palisad Camping 69583 жиналмалы үстелі бірнеше адамнан тұратын компанияны ыңғайлы орналастыруға мүмкіндік береді. МДФ-дан жасалған сенімді үстел үсті тағаммен бірге құрылғылар мен ыдыстардың салмағын оңай көтере алады. Аяқтардың биіктігі реттеледі және 30 немесе 70 см болуы мүмкін. Аяқтары алюминий қорытпасынан жасалған, бұл құрылысты жеңілдетеді. Үстелдің салмағы 4,22 кг, сондықтан оны жылжыту оңай. Бұл ашық ауада демалысты ұйымдастыру үшін пайдалы болады, сонымен қатар үйдегі қонақтарды қабылдау кезінде пайдалы болады.Артықшылықтарыкомпактілік — аяқтардың алынбалы бөліктері үстелдің үстіңгі жағының артқы жағындағы ойықтарға бекітіледі, ал үстіңгі жағы бүктеледі.Биіктікті реттеу — аяқтарға арналған тығындардың көмегімен үстелді қисық бетке тегістеуге болады.Тасымалдау кезіндегі жайлылық — үстелдің үстіңгі жағында үстелді тасымалдауға ыңғайлы тұтқасы бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Орындықтың габаритті өлшемдері | |
| Салмақ | 4.22 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 630 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 910 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 26.02.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АВ29.B.52222 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ТРАНСКОНСАЛТИНГ" ЖШҚ ("ЛСМ") |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АВ29.B.52222.pdf |
| _пакеттегі ені | 50 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Өлшемдері | 900 x 600 x 300/700 мм |
| Топ | Демалысқа арналған тауарлар, сәндік аксессуарлар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 693 - Шатырлар, бау-бақша тенттері, пикникке арналған жиһаз |
| Максималды жүктеме | 50 кг |
| Материал | сталь, пластик, древесина |
| Өлшем | 900 x 600 x 300/700 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996101866 |
- Бағасы: 13 684 ₸

